Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/naaslt37/domains/manodviratis.lt/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Privatumo politika
Ši internetinė parduotuvė parduodama
Susisiekite +37065055556
Konsultacijos telefonu 24 / 7: +370 643 55984
Mano norai (0) Norų sąrašas
Skype Me™! Konsultacijos
0 prekė(-s) - €0.00
Krepšelis
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Pagrindinis / Privatumo politika

Privatumo politika

Gaukite ypatingą atidarymo pasiūlymą!
* Įveskite el.pašto adresą
Name 

Prenumeruoti
 

ManoDviratis.lt privatumo politika

Siekdama įrodyti savo nuostatą ginti klientų privatumą, UAB „MD centras“ viešai atskleidžia „ManoDviratis.lt“ portale naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

„ManoDviratis.lt“ portalo registracijos formoje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją, pvz.: nurodyti vardą, elektroninio pašto adresą, mobilaus telefono numerį. Lankytojo asmeniniai duomenys yra reikalingi norint suteikti teisę vartotojui naudotis portale teikiamomis paslaugomis, o taip pat, esant būtinybei, susisiekti su pačiu vartotoju.

„ManoDviratis.lt“ portale yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklapius. UAB „MD centras“ nėra atsakinga už tokių interneto tinklapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

„ManoDviratis.lt“ portale Jūs rasite viešųjų diskusijų formų ir kitų panašaus pobūdžio viešo komunikavimo priemonių. UAB „MD centras“ įspėja: bet kokia šiose srityse patalpinta informacija tampa vieša ir laisvai prieinama visiems lankytojams, todėl, atskleidžiant savo asmeninius duomenis, reikia būti atsargiems.

Apie „ManoDviratis.lt“ portalo vartotojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, nusikalstamų veiksmų, neleistino naudojimo ir pakeitimų.