Meniu
Your Cart

Prekių grąžinimas

Manodviratis.lt dviračių ir jų priedų parduotuvė stengiasi teikti aukštos kokybės produktus ir užtikrinti klientams teigiamą apsipirkimo patirtį. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių nesate visiškai patenkinti savo pirkiniu, siūlome tokią grąžinimo politiką: 

Tinkamumas: Visos grąžinamos prekės turi būti grąžintos per 14 dienų nuo gaminio gavimo dienos, jos turi būti naujos, nenaudotos, originalioje pakuotėje, su visomis originaliomis etiketėmis.

Procesas: Norėdami inicijuoti grąžinimą, susisiekite su mumis el. paštu info@manodviratis.lt. Mūsų klientų aptarnavimo komanda pateiks jums tolesnius nurodymus, kaip tvarkyti grąžinimą. 

Grąžinami pinigai: Gavę grąžintą prekę ir patvirtinę, kad ji atitinka pirmiau nurodytus reikalavimus, grąžinsime pinigus į jūsų banko sąskaitą, atskaičius 15 % pakartotinio sandėliavimo mokestį. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinimas gali užtrukti iki 10 darbo dienų, kol jūsų sąskaitoje atsiras pinigai.

Pristatymas: Klientas yra atsakingas už siuntimo išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu. Rekomenduojame naudotis sekama siuntimo paslauga ir užsirašyti siuntos sekimo numerį.

Išimtys: negrąžinamos šios prekės: išpardavimo metu parduodamos prekės, specialaus užsakymo prekės ir prekės, kurios buvo naudotos ar sugadintos, kokybiški maisto produktai, įskaitant maisto papildus.

Garantija: Mūsų gaminiams suteikiama gamintojo garantija. Jei kyla problemų dėl garantijos, susisiekite su mumis ir mes padėsime išspręsti problemą.

Stengiamės, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas savo pirkiniu. Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų grąžinimo politikos, susisiekite su mumis el. paštu info@manodviratis.lt