Meniu
Your Cart

Urban Fix

"Urban Fix" - dviračių remonto paslauga Kaune. Esame pasiryžę teikti aukščiausio lygio pagalbą visais jūsų dviračių poreikiais ir užtikrinti, kad jūsų dviračių kelionės išliktų sklandžios, saugios ir malonios."Urban Fix" - tai ne bet kokia dviračių remonto paslauga.


Esame tie, kuriems skambinate, kai jums reikia patogumo, suderinto su aukščiausio lygio kompetencija. Mūsų paslaugos apima visą Kauną, todėl galime pasiūlyti visapusišką dviračių priežiūrą paimant dviratį nuo jūsų namų slenksčio. Mes tikime, kad dviračių priežiūra turi būti kuo mažiau varginanti. Todėl mūsų dviračių paėmimo ir nuvežimo paslauga pagelbės , kai jūsų dviračiui reikės remonto. Susiduriate su nutrūkusia grandine ar nuleista padanga? Nerandate laiko apsilankyti remonto dirbtuvėse? Nesijaudinkite! Mes esame čia, kad pašalintume stresą, susijusį su dviračio remontu.


Kainos:

Dviračio paėmimo ir parvežimo paslaugos kaina Kaune - vos 10 eurų (Į vieną pusę).


Dviračio paėmimas:

Kai jūsų dviračiui prireiks remonto, užpildykite formą esančią puslapio apačioje. Atvyksime į jūsų nurodytą vietą, paimsime jūsų dviratį ir sutaisę parvešime jį atgal . Tuomet mūsų kvalifikuoti technikai imsis darbo ir efektyviai diagnozuos bei suremontuos visas problemas.


Dviračio grąžinimas:

Kai jūsų dviratis bus suremontuotas ir paruoštas važiuoti, mes nepriversime jūsų laukti. Pristatysime dviratį į jūsų pageidaujamą vietą ir užtikrinsime, kad kuo greičiau vėl galėtumėte važiuoti su juo. Norime, kad jūsų dviračio remonto ir priežiūros procesas būtų toks pat sklandus, kaip ir pati kelionė. Nesvarbu, ar kasdien važinėjate į darbą, ar savaitgalį, ar esate dviračių sporto entuziastas, galite pasikliauti "Urban Fix" dviračių remonto ir priežiūros paslaugomis.


Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite "Urban Fix" pasirūpinti visu kitu - nes mes ne tik taisome dviračius, bet ir užtikriname jūsų judėjimo laisvę!


Dviračių remonto užsakymo forma