Meniu
Your Cart

Privatumo politika

Mūsų internetinėje dviračių ir aksesuarų parduotuvėje įsipareigojame saugoti savo klientų privatumą. Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame ir kokių priemonių imamės, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugi.

Informacijos rinkimas: Kai pateikiate užsakymą arba susikuriate pas mus paskyrą, renkame asmeninę informaciją, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą ir mokėjimo informaciją. Taip pat renkame informaciją apie jūsų naršymo elgseną ir pageidavimus mūsų svetainėje.

Informacijos naudojimas: Renkama informacija naudojama jūsų užsakymams apdoroti, klientų aptarnavimui teikti ir jūsų apsipirkimo patirčiai gerinti. Jūsų informaciją taip pat galime naudoti siųsdami jums reklaminius el. laiškus ir pasiūlymus, tačiau bet kada galite atsisakyti šių pranešimų.

Dalijimasis informacija: Jūsų asmeninės informacijos neparduodame ir nenuomojame trečiosioms šalims. Tačiau jūsų informacija galime dalytis su patikimais paslaugų teikėjais, kurie padeda mums eksploatuoti svetainę, vykdyti verslą ar aptarnauti jus, jei jie sutinka laikyti šią informaciją konfidencialia.

Duomenų saugumas: Mes labai rimtai vertiname jūsų asmeninės informacijos saugumą ir įgyvendinome atitinkamas priemones, kad apsaugotume ją nuo neteisėtos prieigos ar atskleidimo. Naudojame saugią (SSL) technologiją, kad perduodami konfidencialią informaciją, pavyzdžiui, mokėjimo informaciją, užšifruotume.

Slapukai: Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad būtų galima suasmeninti jūsų patirtį ir pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą. Slapukas - tai nedidelis tekstinis failas, saugomas jūsų įrenginyje, kuriame pateikiama informacija apie jūsų nuostatas ir naršymo elgseną. Savo naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus, tačiau tai gali turėti įtakos jūsų galimybei naudotis tam tikromis mūsų svetainės funkcijomis.

Prieiga prie informacijos: Turite teisę pasiekti, keisti arba ištrinti bet kokią asmeninę informaciją, kurią apie jus surinkome. Taip pat bet kada galite atsisakyti ateityje gauti iš mūsų pranešimus.

Privatumo politikos pakeitimai: Šią privatumo politiką kartais galime atnaujinti, kad ji atspindėtų mūsų praktikos ar taikomų įstatymų pakeitimus. Apie visus esminius pakeitimus informuosime jus paskelbdami atnaujintą politiką savo svetainėje.

Jei turite klausimų dėl mūsų privatumo politikos, kreipkitės į mus el. paštu info@manodviratis.lt. Esame įsipareigoję saugoti jūsų privatumą ir stengsimės išspręsti visus jums kylančius klausimus.